image description

Referanslar

image description

Ateşe

image description

DECROS YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. / Bayyurt Marble

image description

Efendioğlu Marble

image description

Enigma Clamb

image description

Maksan Endüstriyel Mutfak

image description

Netaş Madencilik

image description

Nukon Lazer Mak. Met. A.Ş.

image description

Pirge Kesici Aletler

image description

Sezgin Mermerİtalya Host Milano 2021 fuarında standımızı tasarlayan , imalat ve kurulumunu yapan vam Expo 'ya ve Yavuz bey'e ilgileri için teşekkür ederim. Daha sonraki fuarlar için görüşmek üzere.
Murat KARALİ Genel Müdür / Ateşe
image description


Yıllardır aynı anda iki şehirde standlarımızı başarı ile kurup, işimize değer katan Vamexpo'ya teşekkür eder, kıymetli ve başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Zeynep ÇELİKBİLEK Genel Müdür / DECROS YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. / Bayyurt Marble
image description


Sizinle yaptığımız işten tüm ekibimiz ve yönetimimiz olmak üzere son derece memnun kaldık. Gerek hızınız gerek profesyonelliğiniz gerek son andaki degisikliklere olumlu tepkileriniz ile basarili bir is çıkardınız. Bundan sonraki fuarlarda her zaman beraber çalışmayı dileriz.
Cüneyt Çimen Genel Müdür / Efendioğlu Marble
image description


Vam Expo ile... Tüm işletmelerde tedarikçilerimiz önemli bir konu. Özellikle de Vam Expo gibi işini iyi yapan. tedarikçileriniz varsa bazı konuları artık daha fazla düşünmenize gerek kalmamakta. Enigma Hızlı Bağlantı Sistemleri olarak 2017 Emo, 2018 Maktek Bursa, 2018 Maktek İstanbul, 2019 Maktek Bursa, 2020 Maktek Bursa, 2021 Maktek Bursa ve daha fazlasında sizinleyiz. Teşekkürler Vam Expo.
/ Enigma Clamb
image description


2019 yılından itibaren fuar organizasyonlarımızda verdiğiniz kaliteli, özverili ve çözümcü desteğiniz için teşekkür ederiz. Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.
Enes Eroğlu Genel Müdür / Maksan Endüstriyel Mutfak
image description


Tasarım ve Üretim konusun da her zaman, her saat yanımız da olan, fuar alanında çözüm odaklı, sorunsuz ve sıkıntısız günler geçirmemize yardımcı olan Özlem Hanıma ve Vam Expo World çalışanlarına çok teşekkür ederiz, nice fuarlarda görüşmek üzere…
/ Netaş Madencilik
image description


Dünyanın en prestijli fuarlarında beraber çok başarılı projeler gerçekleştirdik.Bu işbirliği dostluğa dönüştüğü için teşekkür ederiz.
Ahmet Şişman Genel Müdür / Nukon Lazer Mak. Met. A.Ş.
image description


Vam Expo ile 2021 yılında Host Milano fuarında çalışma imkanımız oldu. Sürecin başından sonuna yakın takipleri ve profesyonel yaklaşımları ile uzun zamandır en memnun kaldığımız fuar işbirliklerinden birini gerçekleştirdiğimizi söyleyebilirim.
Faruk Pirge Şirket Sahibi / Pirge Kesici Aletler
image description


Sezgin Mermer olarak sizlere ve tüm ekibinize sürecin başından sonuna göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Ellerinize, emeğinize sağlık. Ufak problemler haricinde sorunsuz ve hızlı bir kurulum süreci oldu bizim için. Yöneticilerimiz de işçilik konusunda beğenilerini ve teşekkürlerini ayrıca dile getrdiler. Gelecek yıl da sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.
/ Sezgin Mermer
image description